header SKB 2018

  • IMG_1249-kl.jpg
  • IMG_1943-kl.jpg
  • IMG_7786-kl.jpg
  • IMG_7960-kl.jpg
  • IMG_0672-kl.jpg
  • IMG_2901-kl.jpg
  • IMG_0751-kl.jpg
  • IMG_1318-kl.jpg
  • 356-kl.jpg
  • IMG_2879-kl.jpg
  • IMG_7283-kl.jpg
  • IMG_7809-kl.jpg
  • 032-kl.jpg
  • 209-kl.jpg
  • IMG_7760-kl.jpg
  • IMG_7289-kl.jpg
  • IMG_7356-kl.jpg
  • IMG_7678-kl.jpg
  • IMG_7645-kl.jpg
  • IMG_7330-kl.jpg
  • IMG_7364-kl.jpg
  • 255-kl.jpg
  • IMG_7826-kl.jpg
  • IMG_0724-kl.jpg
  • IMG_7848-kl.jpg
  • IMG_7897-kl.jpg
  • IMG_8012-kl.jpg
  • IMG_1198-kl.jpg
  • IMG_1289-kl.jpg
  • IMG_7586-kl.jpg
  • IMG_1273-kl.jpg
  • IMG_7800-kl.jpg
  • 093-kl.jpg
  • IMG_7326-kl.jpg
  • IMG_8024-kl.jpg
  • 121-kl.jpg
  • IMG_7720-kl.jpg
  • IMG_1507-kl.jpg
  • IMG_1903-kl.jpg
  • IMG_7614-kl.jpg
  • IMG_7947-kl.jpg
  • 232-kl.jpg

Prinsen Ballefruttersgat

Een overzicht van de Prinsen en Jeugdprinsen die we in het Ballefruttersgat hebben gekend.

Jaar: Prinsen: Naam: Jeugdprinsen: Naam:
2017 Prins Corné IIprins corné d'n twidde Corné van Erven Bram Frutje IJeugdprins 2017 kl Bram Hendrickx
2016 Prins André I2016 Prins André André Jacobs Dion Frutje IJeugdprins 2016 Dion van Gemert
2015 Prins Sven I**2015 Prins Sven Sven Olree Niek Frutje IJeugdprins 2015 Niek de Roij
2014 Prins Sven I2014-prinssven Sven Olree Bradley Frutje I**Jeugdprins-2014 Bradley Schellekens
2013 Prins Marc I2013-prinsmarc Marc Jongbloets Bradley Frutje IJeugdprins-2013 Bradley Schellekens
2012 Prins Jeroen I**2012-prinsjeroen Jeroen Kok Marc Frutje IIJeugdprins-2012 Marc Schellekens
2011 Prins Joop I2011-prinsjoop Joop van Gemert Jari Frutje I**Jeugdprins-2011 Jari Holtrop
2010 Prins Corné I2010-prinscorne Corné Sweens Jari Frutje IJeugdprins-2010 Jari Holtrop
2009 Prins John I***2009-prinsjohn John vd Velden Mike Frutje IJeugdprins-2009 Mike Schellekens
2008 Prins Edwin I2008-prinsedwin Edwin de Kok Jeroen Frutje I***Jeugdprins-2008 Jeroen vd Hout
2007 Prins Jeroen I2007-prinsjeroen Jeroen Kok Jeroen Frutje I**Jeugdprins-2007 Jeroen vd Hout
2006 Prins Noud I**2006-prinsnoud Noud Schraven Jeroen Frutje IJeugdprins-2006 Jeroen vd Hout
2005 Prins Bas I2005-prinsbas Bas Driessen Daan Frutje IJeugdprins-2005 Daan Snels
2004 Prins John I**2004-prinsjohn John vd Velden Martijn Frutje II** Jeugdprins-2004 Martijn Vermeer
2003 Prins Jan IV***2003-prinsjan Jan Schrijver Martijn Frutje II Jeugdprins-2003 Martijn Vermeer
2002 Prins Ad III2002-adheefer Ad Heefer Joris Frutje II Jeugdprins-2002 Joris Verhoeven
2001 Prins Hans II**2001-prinshans Hans vd Bogaert Marc Frutje I Jeugdprins-2001 Marc Zagers
2000 Prins John I2000-prinsjohn John vd Velden Frank Frutje I Jeugdprins-2000 Frank Priems
1999 Prins Hans II Hans vd Bogaert Ad Frutje II Jeugdprins-1999 Ad vd Zande
1998 Prins Jan IV** Jan Schrijver Niels Frutje IJeugdprins-1998 Niels vd Brand
1997 Prins Ad II** Ad van Belkom Maikel Frutje I Maikel Stolk
1996 Prins Ben I Ben Louer Martijn Frutje I Martijn Raymakers
1995 Prins Jan V Jan Uijens Patrick Frutje IIJeugdprins-1995 Patrick van Dijk
1994 Prins Ben I Ben Louer Corné Frutje II**Jeugdprins-1994 Corné van Seeters
1993 Prins Noud I Noud Schraven Corné Frutje IIJeugdprins-1993 Corné van Seeters
1992 Prins Ad II Ad van Belkom Bas Frutje IIJeugdprins-1992 Bas Versteden
1991 Prins Wil I Wil de Beer Patrick Frutje IJeugdprins-1991 Patrick Swinkels
1990 Prins Jan IV Jan Schrijver Henry Frutje IJeugdprins-1990 Henry Huijsmans
1989 Prins Theo I** Theo vd Louw Alexander Frutje IJeugdprins-1989 Alexander vd Broek
1988 Prins Theo I Theo vd Louw Bas Frutje IJeugdprins-1988 Bas Driessen
1987 Prins Jos I Jos Spijkers Marco Frutje I Marco Louer
1986 Prins Henk I** Henk Eikholt Corné Frutje I Corné van Erven
1985 Prins Jan III Jan vd Louw Willy Frutje IJeugdprins-1985 Willy vd Zande
1984 Prins Henk II Henk Schuite Rob Frutje IIJeugdprins-1984 Rob van Pelt
1983 Prins Pieter I Pieter Schellekens Luc Frutje IJeugdprins-1983 Luc van Boxtel
1982 Prins Frans I Frans Donders Corno Frutje IJeugdprins-1982 Corno Vromans
1981 Prins Kees I**1979 Prins Kees I Kees vd Rijt Piet Frutje IJeugdprins-1981 Piet Baijens
1980 Prins Piet I Piet Eekels Leon Frutje IJeugdprins-1980 Leon van Pelt
1979

Prins Kees I1979 Prins Kees I

Kees vd Rijt Barend Frutje IJeugdprins-1979 Barend vd Louw
1978 Prins Ad I Ad Vos Berrie Frutje IJeugdprins-1978 Berrie van Dun
1977 Prins Hans I Hans Suykerbuyk Peter Frutje IIJeugdprins-1977 Peter Engelse
1976 Prins Henk I Henk Eikholt Joris Frutje IJeugdprins-1976-kl Joris de Jong
1975 Prins Jo I Jo Vaes Peter Frutje I Peter Bruers
1974 Prins Willem I Wil Slangen Rob Frutje I Rob vd Elsacker
1973 Prins Mart I1973-prinsmart Mart de Leeuw Kees Frutje I Kees v Gils
1972 Prins Jan II Jan de Bruijn Ad Frutje I** Ad Kolen
1971 Prins Jan I Jan Klomp Ad Frutje I Ad Kolen
1970     Willem Frutje I Willem v Boxtel
1969     Raymond Frutje I Raymond v Rooij

Secretariaat:  Edith Lak
                        Hendrik Tollensdreef 146
                        5051 MZ Goirle

Bankrekening:
NL90RABO0155626108